Asystent działu handlowego

Navikon SRY sp. z o.o., firma działająca na rynku morskim w zakresie remontów statków oraz produkcji konstrukcji stalowych  poszukuje pracownika na stanowisko:

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- biegła obsługa komputera (pakiet Office)

- prawo jazdy kat B

- komunikatywność

- umiejętność pracy w zespole

- wykształcenie ekonomiczne lub techniczne

Zakres obowiązków:

- poszukiwanie nowych i utrzymywanie relacji z klientami zagranicznymi

- udział w targach branżowych

- opracowywanie materiałów marketingowych

- aktualizacja informacji o firmie w internecie

- wypełnianie kwestionariuszy dla klientów

- wsparcie działu administracji

Co oferujemy:

- praca na pełny etat w Świnoujściu w firmie z ponad 25 letnim doświadczeniem

- szkolenia

- możliwość rozwoju i zmiany stanowiska wg predyspozycji pracownika

Zapraszamy do aplikowania również osoby świeżo po studiach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy anna.wlazly@navikon.pl, w tytule Rekrutacja na stanowisko Asystent działu handlowego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Navikon SRY Sp. z o.o z siedzibą w Świnoujsciu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Navikon zatrudni na stanowisko:

monter kadłubów,

spawacz metodą 136,

operator dźwigu.

Zgłoszenia osobiste w siedzibie firmy.

Administrator danych: Navikon SRY Sp. z o.o. ul. Ludzi Morza 13, 72-602 Świnoujście